Naukowy odlot – wakacje 2018

  135
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  23/07/2018 - 27/07/2018
  07:30 - 16:30

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Klub Coolturka

  Kategorie


  Zdjęcie użytkownika coolturka.eu.

  Tydzień rozpocznie się warsztatami w wakacyjnym laboratorium. Tutaj młodzi fizycy przygotują i wykonają proste doświadczenia, a także poznają zasady, według których należy postępować aby eksperymenty były udane i bezpieczne. Nad całością będą czuwać inżynierowie- animatorzy Klubu Coolturka.
  Dla wszystkich zainteresowanych zjawiskami chemicznymi przygotowano nie lada atrakcję… Aby przeprowadzić serię doświadczeń związanych z chemią i biologią, będzie można odwiedzić laboratoria akademickie Akademii Pomorskiej w Słupsku.

  Dodatkową atrakcję stanowi wizyta w Krajobrazowym Parku Doliny Słupi. To tutaj, w Dębnicy Kaszubskiej, będzie możliwość wzięcia udziału w grze na orientację, a także spotkać się z leśnikami i pod ich czujnym okiem pobrać próbki różnych materiałów, które po powrocie do pracowni zbadacie pod mikroskopem. Korzystając z pięknych okoliczności przyrody, spotkanie zakończy się ogniskiem i pieczeniem ziemniaków.

  Koszt 349zł
  Termin
  23-27 lipiec
  Więcej informacji na stronie coolturka.eu

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041