Mężczyźni wolą brunetki – koncert

  246
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  26/01/2018
  19:00 - 22:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Filharmonia Sinfonia Baltica

  Kategorie Brak


  Wykonawcy:
  Małgorzata Chruściel – śpiew
  Adela Konop – śpiew
  Bohdan Jarmołowicz – dyrygent
  Orkiestra PF Sinfonia Baltica

  W programie Złote przeboje cz. 2

  Małgorzata ChruścielMałgorzata Chruściel
  Wokalistka i aktorka musicalowa.
  Urodziła się w Rzeszowie 11 grudnia 1991 r. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy ( kierunek: jazz i muzyka rozrywkowa, specjalność: wokalistyka jazzowa, klasa śpiewu ad. dr Joanny Żółkoś-Zagdańskiej). Jest laureatką festiwali wokalnych, między innymi bydgoskiego „Zaucha – Serca Bicie”. Obecnie współpracuje z Krakowskim Teatrem „Variete”, gdzie zadebiutowała w spektaklu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza. Jest często zapraszanym gościem Filharmonii Pomorskiej. Koncertowała z różnymi orkiestrami pod batutą dyrygentów następujących dyrygentów: Zbigniewa Górnego, Bernarda Chmielarza, Bohdana Jarmołowicza, Macieja Sztora. Wystąpiła w koncercie sylwestrowym w Rzeszowie 2016/2017 r. wśród artystów takich jak: Majka Jeżowska, Krzysztof Kiljański i Magda Steczkowska. Koncertowała również z Zamojską Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Tadeusza Wicherka i wrocławskim big-bandem Dziubek Band. Występuje również w chórkach, towarzysząc innym artystom, m.in.Krystynie Prońko. Od września 2017 kreuje postać Saraghiny w musicalu „Nine” w reżyserii Jacka Mikołajczyka na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu.

  Adela KonopAdela Konop
  Z muzyką związana jest od wczesnego dzieciństwa. Od 6 roku życia grała na skrzypcach. Jednak zawsze bliższe jej było śpiewanie. Już jako nastolatka wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z muzyką rozrywkową. Brała udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską, Magdalenę Ptaszyńską, czy Grażynę Łobaszewską – jej największy wokalny autorytet. Po drodze wystąpiła w kilku konkursach, m.in. „Kryształowa Nuta” w Lidzbarku Warmińskim (Grand Prix), „Soundtrack” w Łomży (I miejsce), czy „Maratonie Piosenki Osobistej” w Świeciu ( I miejsce jako zespół Adelibanda).  Doświadczenie sceniczne zdobywała również w telewizyjnych programach muzycznych, takich jak: „Szansa na Sukces”, „Must Be The Music” (z zespołem Adelibanda) oraz „Mam Talent” (z zespołem Adelibanda).
  Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej  dr Joanny Żółkoś – Zagdańskiej.
  Poszukując własnego stylu chętnie eksperymentuje z materią muzyczną. Uwielbia szeroko pojęty jazz, soul, muzykę etniczną a także brzmienia alternatywne, przestrzenne z dużą ilością elektroniki. Nieustannie odkrywa w sobie nowe możliwości, lubi „bawić się” głosem. „Wyśpiewuje siebie” poprzez improwizację, co jak twierdzi – daje jej duże poczucie wolności. Śpiew jest jej największą pasją i terapią na rzeczywistość. Poza tym, komponuje, pisze teksty i zajmuje się pracą pedagogiczną.
  W latach 2007 – 2010  współpracowała z gitarzystą Adamem Skrętnym. W 2011 roku powstał zespół Adelibanda, którego jest liderką. Od 2013 roku zawodowo związana jest z gitarzystą, kompozytorem i producentem Sławomirem Szudrowiczem.  Wzięła udział w nagraniu płyty  zespołu „Brda” oraz  krążka Grzegorza Pleszyńskiego, skomponowanego i wyprodukowanego przez Sławka Szudrowicza. W 2014 roku wspólnie nagrali także ścieżkę dźwiękową do artystycznego filmu pt. „Mała Syrenka”, zrealizowanego przez bydgoskich artystów Martę Filipiak i Łukasza Owczarzaka.   Jako wokalistka sesyjna nagrała chórki na płytę Humama Ammari.
  Na co dzień występuje jako Adela Konop lub Adelibanda. Od 2014 roku jest częścią bydgoskiej grupy o nazwie TKANKA. Od niedawna występuje także jako solistka Projektu: Breakout, poświęconego pamięci Miry Kubasińskiej i legendarnemu zespołowi Breakout. Jako chórzystka współpracuje z zespołem The Echoes Project.
  Bilety w cenie 35/30 zł do kupienią na stronie www.KupBilecik.pl

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041