Marcin Spenner „Na Czas” – koncert premierowy w Słupsku

  63
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  15/02/2019
  19:00 - 21:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Słupski Ośrodek Kultury

  Kategorie


  Kiedy: 15.02.2019, godz. 19:00
  Gdzie: Słupsk, Słupski Ośrodek Kultury
  Bilety: 25 zł dostępne w kasie przy ul. Braci Gierymskich 1

  Timetable:
  18:00 – otwarcie bram
  19:00 – koncert

  1 lutego 2019 ukaże się długo oczekiwany, debiutancki album Marcina Spennera. Marcin Spenner, jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia, który często określany mianem niepoprawnego romantyka i specjalisty od nastrojowych ballad, jednak to nie wszystkie odsłony jego muzycznego DNA.

  W piątkowy wieczór zaprezentuje Państwu swój najnowszy materiał z debiutanckiej płyty oraz kilka muzycznych niespodzianek, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

  Marcin Spenner tak mówi o płycie: „NA CZAS” – to przewrotny tytuł mojej autorskiej płyty. Czas może być naszym wrogiem, albo sprzymierzeńcem… Trochę mi zajęło, aby przestać się z nim ścigać i wybrać jednak tę drugą opcję. Oddaję Wam 12 piosenek z niebanalnymi tekstami, których autorką w większości jest niezastąpiona Karolina Kozak. Każda z tych kompozycji to oddzielna historia, która naprawdę się wydarzyła lub mogłaby się wydarzyć.”

  Pochodzącemu z Gdyni artyście prawdziwą popularność przyniósł udział w „X – Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”. Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi.

  Organizator: Słupski Ośrodek Kultury
  Produkcja koncertu: Agencja IMAGE TEAM
  Partnerzy koncertu: 2trackrecords, Custom34 Studio, Legalna Kultura, Miasto Słupsk
  Patroni medialni: Radio Gdańsk S.A., Obserwator Słupsk, Polska Płyta / Polska Muzyka

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041