Let’s dance – koncert karnawałowy

  79
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  12/01/2018
  19:00 - 21:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Filharmonia Sinfonia Baltica

  Kategorie


  Wykonawcy:
  Kelly Greenhalgh (UK) – śpiew
  Jack Feureisen (UK) – śpiew
  Orkiestra PF Sinfonia Baltica
  Bohdan Jarmołowicz – dyrygent

  Program:
  Utwory z brytyjskich i amerykańskich musicali oraz przeboje z repertuaru wykonawców muzyki pop
  Kelly GreenhalghKelly Greenhalgh
  Jest kompozytorką i aktorką z Londynu. Odkąd pamięta, muzyka była częścią jej życia. Uczyła się śpiewać, grać na fortepianie i na trąbce. Już wieku 14 lat występowała jako jazzowa wokalistka z Boston Youth Jazz Orchestra. Występowała w wielu ważnych dla muzyki miejscach Wielkiej Brytanii, takich jak Abbey Road Studios czy Royal Albert Hall. Wraz z Collaborative Orchestra wzięła także udział w brytyjskiej edycji popularnego, telewizyjnego show „Mam talent” dochodząc do półfinału.

  Jack Feureisen
  Jack Feureisen
  Pochodzi z Nowego Jorku. Kiedy miał 15 lat, w 2008 roku przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Początkowo nie wiązał przyszłości z muzyką. Przełomem była nauka w średniej szkole Barry Comprehensive w Barry, w Walii, w której był wydział dramatyczny. Les Miserables, Jesus Christ Superstar, Evita i West Side Story to tylko niektóre spektakle, w których brał udział Jack. Występował także w Welsh National Opera. Ostatnio wygrał konkurs pn. Pride’s Got Talent. Jednym z ważniejszych wydarzeń w jego karierze był występ na Trafalgar Square przed 20 000 tysiącami słuchaczy.

  Bilety w cenie 40 zł (normalne), 35 zł (ulgowe) do kupienia na stronie www.KupBilecik.pl

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041