HISTORYCZNY CZWARTEK: „Słupskie ślady Georga Grosza”

  79
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  10/01/2019
  18:00 - 19:30

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Baszta Czarownic

  Kategorie


  Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu HISTORYCZNE CZWARTKI

  10 stycznia 2018 roku, godz. 18.00.
  Baszta Czarownic, al. F. Nullo 8

  Temat prezentacji multimedialnej:
  „Słupskie ślady Georga Grosza”

  Prowadzenie: Krzysztof Skrzypiec

  Jeśli interesuje Cię historia, a zwłaszcza ludzie, wydarzenia, obiekty i przedmioty związane z Ustką, jeśli chcesz spotkać się w miłej atmosferze w gronie osób, którym także te sprawy nie są obojętne – ta propozycja jest dla Ciebie. „Historyczne czwartki” w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce to spotkania otwarte, na które może przyjść każdy i na które każdy może przynieść pamiątki i inne przedmioty z przeszłości, znajdowane na strychach, w szafach i innych, czasami niespodziewanych miejscach. Pamiętaj: za każdym, nawet banalnym przedmiotem, może kryć się niebanalna historia.

  Wstęp wolny
  Zapraszamy

  Krzysztof Skrzypiec – kierownik słupskiego oddziału Archiwum Państwowego w Koszalinie, ukończył Pomorską Akademię Pedagogiczną w Słupsku (kierunek historia o specjalności współczesne stosunki międzynarodowe) oraz uzyskał drugi fakultet z archiwistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem publikacji dotyczących historii regionu słupskiego oraz licznych audycji radiowych, telewizyjnych promujących zasób Archiwum.

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041