Grzegorz Hyży w Słupsku!

  305
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  30/08/2019
  20:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Plac Zwycięstwa w Słupsku

  Kategorie


  Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka – Wojewódzka zaprasza wszystkich mieszkańców na muzyczne zakończenie lata!

  30 sierpnia (piątek) o 20.00 na Placu Zwycięstwa –  koncert Grzegorza Hyżego z zespołem!

  Czekamy na Was 🙂

  Otwarcie bramek już od 19.00.

  Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje w sposób, w jaki nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta.

  Niezwykłą wrażliwość Grzegorza podkreślają także niebanalne polskie teksty, które oprócz samego wokalisty napisali m.in. Wojciech Łuszczykiewicz, Kamil Durski, czy wreszcie Karolina Kozak.
  Historią opowiedzianą na tym albumie jest niespokojna podróż przez rozmaite emocje…

  Premiera debiutanckiego albumu „Z całych sił“ miała miejsce 27 maja 2014. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzało 5 singli, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami ( ok. 30 milionów odtworzeń klipów na youtube). „Na chwilę” , „Wstaję” „Pusty dom” „Zagadka” czy „Pod wiatr” pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym.

  W 2018 Grzegorz zasiada w fotelu trenerskim 9. Edycji The Voice Of Poland – jednego z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych programów muzycznych.

  Razem z zespołem zagrał ponad 250 koncertów, 2 trasy klubowe, wystąpił na największych festiwalach w Polsce: Sopot Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal Top of the Top, Super Hit Festiwal. Artysta nie zwalnia tempa i z powodzeniem tworzy hity: „Podatek od miłości“ w duecie z Kayah (Platyna w 2018) oraz „Pech, to nie grzech“, promujące filmy o tych samych tytułach.

  Ostatni piątek miesiąca na Pl. Zwycięstwa!

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041