Garden Party u Karola

  1752
  Mapa niedostępna

  Data/Czas
  03/07/2016 - 11/09/2016
  12:00 - 12:15

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Park Waldorffa

  Kategorie


  Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku jest realizatorem cyklu letnich koncertów pn. nazwą Garden party u Karola, które odbywać się będą w niedzielne południe od 3 lipca do 11 września b.r.  przed pomnikiem Karola Szymanowskiego w Parku im. Jerzego Waldorffa w Słupsku.

  Na Garden party u Karola  składa się dziewięć koncertów z udziałem dwóch orkiestr, w tym orkiestry naszej Filharmonii pod batutą Bohdana Jarmołowicza, która zainauguruje cykl. Pozostali wykonawcy reprezentują różne rodzaje, gatunki i style muzyczne od klasyki po muzykę rockową i bluesową. Koncerty zakończą się 11 września występem Słupskiej Sinfonietty pod dyrekcją Macieja Banachowskiego – młodzieżowej orkiestry działającej pod patronatem Filharmonii.

  Projekt Garden party u Karola powstał w wyniku konkursu zadań obywatelskich w ramach Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego.

  W programie pierwszego koncertu, który odbędzie się 3 lipca o godz. 12.00 znajdą się przeboje z repertuaru zespołu The Beatles, Stinga, Michaela Jacksona, Freddie’go Mercury, Erica Claptona w wersji symfonicznej oraz muzyka filmowa.

  Poniżej przedstawiamy szczegółowy program cyklu.

  3 lipca – Orkiestra Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza (muzyka rozrywkowa i filmowa)

  10 lipca – Kurna Chata (muzyka etniczna)
  17 lipca – Tomasz Fiedorowicz – recital gitarowy (muzyka klasyczna)
  24 lipca – WhitePin (muzyka rockowa)
  7 sierpnia – Muzyka Sfer (muzyka relaksacyjna)
  21 sierpnia – Sołtan Blues Band (muzyka bluesowa)
  28 sierpnia – Trio Arte (muzyka klasyczna i rozrywkowa)
  4 września – Kwartet smyczkowy SONORE (muzyka klasyczna i rozrywkowa)
  11 września – Orkiestra Słupska Sinfonietta pod batutą Macieja Banachowskiego oraz soliści (muzyka rozrywkowa)

  Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 12:00

  Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny. W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do Sali Filharmonii.

   

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041