GARDEN PARTY U KAROLA 4

  440
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  21/07/2019
  12:00 - 13:45

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Park im. Jerzego Waldorffa

  Kategorie


  WALDEK RYCHŁY I PRZYJACIELE

  Waldemar Rychły to muzyk, kompozytor i aranżer znany słupskiej publiczności. Z wykształcenia jest architektem. Razem z bratem Maciejem współtworzył istniejący nieprzerwanie od połowy lat 80-tych, legendarny Kwartet Jorgi.
  Jego muzyka bazuje na elementach ludowej tradycji wielu narodów, korzysta z doświadczeń muzyki klasycznej i jazzu. Zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą, brał udział w wielu festiwalach, współpracował z wieloma teatrami. Ma na koncie kilkanaście płyt.
  Obecnie jest również aktywnym twórcą muzyki filmowej. Działalność koncertowa pozostaje do dziś różnorodna i wciąż się rozwija. W projekcie Waldemar Rychły i Przyjaciele prezentuje w duetach, triach, kwartetach czy kwintetach nowe, rozbudowane, aranżacje motywów obecnych w jego muzyce filmowej lub teatralnej.

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041