Agnieszka Gozdyra, Robert Biedroń – spotkanie autorskie w Empik-u

  111
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  09/07/2018
  18:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  CH Jantar

  Kategorie


  Agnieszka Gozdyra, Robert Biedroń | Empik Jantar

  Już 09.07 w Empik-u Centrum Handlowego ,,Jantar” o godz. 18:00, będą Państwo mogli wziąć udział w spotkaniu autorskim z Agnieszką Gozdyrą i Robertem Biedroniem, podczas którego przedstawią oni owoc swojej współpracy – książkę pt. ,,Męskie zwierze(nia)”

  ,,Męskie zwierze(nia)” to książka, która odczarowuje stereotyp, zgodnie z którym postrzega się panów jako nieczułych i skrywających emocje.

  To książka, w której Robert Biedroń, Janusz Chabior, Tytus i Zbigniew Hołdysowie, Szymon Majewski, Andrzej Rozenek, Marcin „Różal” Różalski oraz Leszek Stanek w wyjątkowych
  rozmowach udowadniają Agnieszce Gozdyrze, że także twardziele wzruszają
  się i reagują na krzywdę tych, którzy sami nie mają głosu i nie są w stanie się obronić. Przy powstawaniu książki nie ucierpiało żadne zwierzę ani człowiek, za to wiele osób się wzruszyło i poszerzyło horyzonty.

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041