Fot.AZ

Wspaniała osoba, której radość życia i pozytywne, szczere emocje wyznaczały każdą minutę, każdy uśmiech, każdą chwilę. Elżbieta Zięciak, kobieta, artystka, żona, przyjaciółka, nauczycielka, pasjonatka. Wiele można mówić o jej sukcesach zawodowych, sportowych, tanecznych. Znaczące osiągnięcia na poziomie tańca amatorskiego i zawodowego, perfekcja w organizacji imprez i zawodów tanecznych, skuteczne kształcenie młodych ludzi.

Nieruchomości

To tylko niektóre z jej dokonań. Jednak chciałabym byśmy w równej mierze pamiętali o Niej. Tak po prostu o Niej. O kobiecie, która roztaczała wokół siebie aurę elegancji, dobroci i troski o innych.

Ktoś kiedyś powiedział, że taniec to nieme wyznanie miłości. Ona ta miłość przekazywała partnerowi w tańcu, osobie, która była miłością jej życia, mężowi. Wspólnie z nim dzieliła się z nami magią każdego gestu, każdego kroku w rytm muzyki, interpretacji słów i melodii. Tworzyła i opowiadała nam piękno. Zatrzymajmy w myślach i uczuciach te emocje, które dostarczyłam nam niejednokrotnie. Od czasu do czasu przypomnijmy sobie o nich. A pożegnanie, które odbędzie się niedługo, będzie tylko chwilowym rozstaniem.

Krystyna Danilecka-Wojewódzka
Prezydentka Miasta Słupska

PODZIEL SIĘ