SONY DSC

O 10.00 rozpoczęliśmy dzisiaj spacer badawczy po Podgrodziu i Starym Mieście – odbył się on ze względu na deszcz wirtualnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Grodzkiej 3. Obecni mieszkańcy dowiedzieli się, jak dzięki rewitalizacji zmienią się m. in. śródmiejski obszar Bulwarów Rzeki Słupi, obszar wokół Miejskiej Biblioteki Publicznej i ulice m. in. Mostnika, Szarych Szeregów, Partyzantów, Armii Krajowej i Plac Powstańców Warszawskich.

Nieruchomości

Serdecznie zapraszamy na drugi spacer badawczy, który odbędzie się za tydzień (25 marca) – tym razem omówimy zmiany okolic m. in ulic Długiej i Ogrodowej i Nowego Teatru. Startujemy o 10.00 spod pomnika Szymanowskiego w Parku Waldorffa. Miejmy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze – jeżeli nie, ponownie odbędzie się wirtualny spacer i w takiej sytuacji miejsce spotkania podane zostanie pod koniec przyszłego tygodnia.

Przypominamy także, że konsultacje Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska 2017-2025+ trwają do 3 kwietnia i prowadzi je Wydział Zarządzania Funduszami.

PODZIEL SIĘ