Kino REJS wypływa na bezkresne wody internetu…
Już od 21 maja zostanie otwarta dla Was wirtualna sala kina REJS na platformie MOJEeKINO.PL.  To jedyne miejsce, w którym w obecnej sytuacji możemy się spotkać. Cieszymy się z możliwości   zaproszenia państwa na pokazy przedpremierowe i festiwalowe najlepszych filmów studyjnych📽🎬
Większość z blisko siedemdziesięciu tytułów już od 21 maja dostępnych na platformie będzie można oglądać w dowolnym momencie. Widz wybierze film, który chce obejrzeć oraz kino REJS, w którym kupi bilet na seans. Jednak niektóre tytuły dostępne będą wyłącznie w trakcie wydarzeń specjalnych, określonego dnia o wyznaczonej godzinie. Takimi właśnie pokazami przedpremierowymi zostanie zainaugurowana działalność platformy w nadchodzący weekend.
Już teraz zapraszamy Was na trzy wyjątkowe tytuły otwarcia:
21.05 /czwartek/, godz. 20:30 – Jezioro dzikich gęsi
22.05 /piątek/, godz. 20:30 – Asystentka
23.05 /sobota/, godz. 20:30 – Żegnaj, mój synu
Bilety dostępne będą on-line w dniu seansu.
Platforma MOJEeKINO.PL umożliwi poszczególnym kinom realizowanie indywidualnego programu, a od istniejących VOD różnić się będzie kuratorskim charakterem, starannie dobranym repertuarem i dotarciem bezpośrednio do widza kinowego. Podobnie jak w kinie tradycyjnym repertuar będzie cyklicznie zmieniany, ale także wzbogacany o wydarzenia dodatkowe, takie jak spotkania z twórcami, warsztaty, pokazy edukacyjne czy festiwale filmowe. W kolejny weekend na platformie rozpocznie się wydarzenie bez precedensu, pierwszy w Polsce w całości zrealizowany online festiwal filmów fabularnych WIOSNA FILMÓW. Na festiwal zapraszamy w dniach 29 maja-7 czerwca.
Więcej informacji o akcji tutaj: http://mojeekino.pl/
PODZIEL SIĘ