Zdjęcie przedstawia wiatraczek z kolorowymi ramionami z papieru, na tle nieba.
Fot. Pixabay

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Wiatraczek” serdecznie zaprasza rodziców, opiekunki i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami na spotkanie grupy wsparcia, które odbędzie się 2 lutego 2018 roku (wtorek) o 16.00.

Nieruchomości

Spotkanie poświęcone będzie zeznaniom podatkowym za 2017 rok, a poprowadzi je pracownik Urzędu Skarbowego w Słupsku. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:

  • jak prawidłowo wypełnić zeznanie roczne,
  • jakie ulgi i odliczenia przysługują rodzicom opiekującym się osobami z niepełnosprawnościami,
  • jakie warunki trzeba spełniać by skorzystać z ulg.

Tradycyjnie spotkanie odbędzie się w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej w Słupsku przy ulicy Niedziałkowskiego 6 na pierwszym piętrze (w budynku jest winda).

Jeżeli znasz rodziców lub opiekunki i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami, przekaż im wiadomość o grupie wsparcia! Spotkania grupy wsparcia odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca – ich głównym celem jest wymiana informacji i doświadczeń rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Grupa ma charakter otwarty, w każdym momencie można do niej dołączyć. Udział jest bezpłatny, a organizatorki czekają na wszystkie chętne osoby!

Zachęcamy też do odwiedzenia strony Stowarzyszenia „Wiatraczek” na Facebooku (link).

PODZIEL SIĘ