Już w najbliższą sobotę (17.06.2017) w Parku Kultury i Wypoczynku odbędzie się koncert zespołu WhitePin  – start o 16.00! „WhitePin symfonicznie” to połączenie rockowego brzmienia z muzyką w wykonaniu klasycznych muzyków. Zespół zagra własne kompozycje zaaranżowane przez orkiestrę Macieja Banachowskiego.

Nieruchomości

Słupska Sinfonietta powstała w roku 2014 z inicjatywy Macieja Banachowskiego, absolwenta Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Słupsku w klasie gitary, obecnie studenta Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, i Tadeusza Picza – altowiolisty orkiestry Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku. Pełen skład orkiestry tworzy niemal 40 osób i są to uczniowie i absolwenci PSM II st. w Słupsku, studenci instytutu muzyki AP w Słupsku, muzycy zawodowi, oraz okazjonalnie studenci uczelni muzycznych.

WhitePin to rockowe trio ze Słupska w składzie: Kamila Bilińska (bas, wokal), Daniel Pisarkiewicz (gitara, wokal), Tomek Rutkowski (perkusja). Istnieją od kwietnia 2016 roku. Ich muzyka to mocne, rockowe polskie brzmienie. Zespół niedawno wydał swoją debiutancką płytę „Obudź się”

PODZIEL SIĘ