Drodzy mieszkańcy i drogie mieszkanki!

Nieruchomości

Cięgle staramy się wprowadzać w ratuszu takie udogodnienia, które znacznie wpłyną na coraz lepszą jakość obsługi. Obecnie w ratuszu możecie:

  1. skorzystać z pokoju dla rodzica z dzieckiem – pokój 23 mieści się na wysokim parterze w pobliżu windy. Usytuowanie takie umożliwia łatwy dostęp do pomieszczenia nawet dla rodziców, którzy przybędą do ratusza z wózkiem. Klucz należy pobrać w pok. 11. Pomieszczenie dla rodzica z dzieckiem jest tak wyposażone, aby można było spokojnie nakarmić i przebrać dziecko.
  2. dokonać płatności on-line – zapewniamy Wam także możliwość płatności on-line. Możecie je dokonywać poprzez stronę http://platności.slupsk.eu. Koszt transakcji to 1 zł – obsługuje je firma Blue Media.
  3. zapłacić kartą – w Referatach Rejestracji Pojazdów i Ewidencji Kierowców (COM), Urzędzie Stanu Cywilnego oraz Wydziale Geodezji i Katastru są terminale płatnicze, więc bez problemu dokonacie płatności kartą.
  4. skorzystać z programu MIGAM – osoby słabosłyszące oraz osoby głuche mogą w ratuszu skorzystać z aplikacji tłumaczącej MIGAM (pok.8 – wysoki parter), która usprawnia i ułatwia komunikację pomiędzy osobami niesłyszącymi a pracownikami naszego urzędu. Aplikacja ta jest usługą natychmiastowego połączenia wideo z tłumaczem języka migowego.
  5. umówić się on-line na wizytę do Centrum Obsługi Mieszkańców – poprzez stronę www.slupsk.pl/wizyta/ możecie zarezerwować numerek do Referatów Rejestracji Pojazdów oraz Ewidencji Kierowców.

    Zachęcamy do korzystania z udogodnień!

PODZIEL SIĘ