OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od 11 lipca na dziedzińcu słupskiego magistratu (między lewą ścianą frontową budynku ratusza a murem, od strony ulicy Deotymy) będzie można odpocząć i skorzystać z wielu ciekawych atrakcji jakie zostały przygotowane dla mieszkańców przez słupski urząd.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Nieruchomości

W ramach projektu w lipcu i na początku sierpnia będzie można m.in: poćwiczyć zumbę z instruktorami My Gym (w środy), pograć w gry planszowe z Księgarnią Ratuszową, a o 21.30 obejrzeć film w ramach kina plenerowego (to w piątki). 15 lipca zapraszamy na francuski film „Za jakie grzechy dobry Boże”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W soboty zapraszamy wieczorami na słupską scenę muzyczną, zaś niedzielne popołudnie to zajęcia fitness. Nie zabraknie także czytania dobrej książki wydawnictwa Zakamarki przez Dominika Nowaka, dyrektora Nowego Teatru w Słupsku. W planach jest także swap (wymiana różnych rzeczy: ciuchów, zabawek itp), spotkania z kuchnią i warsztaty animacyjne dla rodzin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na dziedzińcu można jednak przede wszystkim usiąść i wypocząć na wygodnych kanapach z palet oraz podziwiać galerię plakatu „Szekspir do nieskończoności”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie byłoby to możliwe gdy nie pomoc sponsorów: firmy Fimal-PSB , która przekazała nam palety i farbę, więźniom z Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego w Słupsku, którzy w ramach prac odnowili i stworzyli piękne meble oraz firmie WMD Logistic, która przewiozła meble na dziedziniec. Do projektu dziedziniec udało się zaprosić firmę Orange, która wyposażyła strefę w leżaki, pufy oraz ustawiła sygnał hotspot dla korzystających ze strefy.

Zapraszamy na odpoczynek w upalne dni mieszkańców oraz turystów!

PODZIEL SIĘ