Zapraszamy do Słupskiego Inkubatora Technologicznego 8 czerwca na godz. 16:00 na czwarte i ostatnie w tym sezonie spotkanie z cyklu „Startupowy Słupsk”.  Tym razem będziemy poruszać tematy związane budowaniem wizerunku firmy, a także będzie okazja, aby dowiedzieć się, jak budować startup z sukcesem na Instagramie.

Nieruchomości

O tym wszystkim opowiedzą nasi goście:

Marta Ożóg-Orzegowska -współzałożycielka i współwłaścicielka dziecięcej marki odzieżowej KUKUKID. W ciągu 2 lat wprowadziła brand do sprzedaży w 25 krajach. Do niedawna związana zawodowo z firmą LPP S.A., gdzie pełniła obowiązki brand managera marek CROPP i SiNSAY. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii pozycjonowania i wprowadzenie marki SiNSAY na rynek. Entuzjastka i specjalistka w zakresie nowych mediów i komunikacji młodzieżowej. Prywatnie mama Toli i Czesia, zapalona żeglarka i początkująca triatlonistka.

Marcin Potkański – Człowiek od „marketingu i kawy”. Praktyk. Prezes Zarządu agencji Brandish oraz właściciel sieci kawiarni Mitte- chleb i kawa. Prelegent na wielu branżowych konferencjach. Wykładowca akademicki z zakresu marketingu i PRu. Wiedzę z zagadnień „zarządzania marką” wyniósł ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Realizował projekty dla Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012TM w Gdańsku; Grant’s Whisky, Jim Beam, Grupa LOTOS S.A., Eva Minge Design i wielu innych. Prowadzi pierwszy w Polsce podcast o świadomym budowaniu marki pracodawcy: Espresso Employer Branding.

Rejestracja: https://startupowyslupsk04.evenea.pl/

PODZIEL SIĘ