Ul. Nowobramska w każdy weekend tętni życiem, jest pełna energii i dobrej atmosfery. Wszystko za sprawą mieszkańców, którzy tłumnie odwiedzają wystawców Słupskiego Jarmarku Wakacyjnego, gdzie można zapoznać się z wyrobami lokalnych producentów, rękodzielników oraz artystów. Dlatego też, Jarmark, który znają Państwo z dni weekendowych, będzie teraz wydłużony – od czwartku do niedzieli spotkacie wystawców na znanych już Państwo stoiskach!

Nieruchomości

ALE TO NIE JEDYNA NOWOŚĆ!!!!!!

Od przyszłego tygodnia do końca sierpnia w poniedziałki, wtorki i środy stoiska na ul. Nowobramskiej przejmują DZIECI, MŁODZIEŻ I STUDENCI!!!

Przez te 3 dni w tygodniu mieszkańcy naszego miasta będą mogli poznać pracę młodych słupszczan, ich pomysły, pasje i wyroby o różnorodnej tematyce.

To ten moment, kiedy młody człowiek może sprawdzić się jako przedsiębiorca, wypróbować sposoby na promocję swoich produktów oraz rozmów z klientami. Zachęcamy zarówno dzieci, młodzież i studentów by spróbowali swoich sił w nowej roli, a także mieszkańców do odwiedzania Słupskiego Jarmarku Młodych i wspierania ich aktywności przedsiębiorczej.

Jeżeli Ty bądź Twoje dziecko chcesz zostać wystawcą na jarmarku zgłoś się do Wydziału Współpracy i Promocji pod nr tel 59 84 88 228 lub wip@um.slupsk.pl, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje. W poniedziałki, wtorki i środy od godziny 11:00 każda osoba posiadająca ważną legitymację szkolną i pisemną zgodę rodzica będzie mogła bezpłatnie na ulicy Nowobramskiej  sprzedać, oddać bądź wymienić między innymi:

– rzeczy wykonane samodzielnie (np. biżuteria, prace plastyczne, figurki, zdjęcia)
– podręczniki i książki,
– zabawki,
– oryginalne płyty DVD z muzyką lub filmami,
– ubrania,
– sprzęt sportowy,
– sprzęt elektroniczny.

To wspaniała okazja do wsparcia młodych ludzi i ich przedsiębiorczości!

Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ