seniorzy
seniorzy

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza Seniorów na ćwiczenia pod nazwą „Starszy Człowiek i … może”

Nieruchomości

ZAJĘCIA W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W MY GYM O 17:00 I W KAŻDĄ ŚRODĘ W HALI GRYFIA O 17:00

Po niedługiej przerwie wracają zajęcia sportowe adresowane do starszego pokolenia. Już od 8 lutego (środa) w Hali Gryfia seniorzy będą mieli okazję zadbać o swoją aktywność fizyczną pod okiem wykwalifikowanej instruktorki Ewy Malgrem z My Gym. Jednakże, to nie jedyny termin zajęć, otóż w poniedziałki ćwiczenia pn. „Starszy Człowiek i … może!” odbywać się będą w klubie MY GYM, który znajduje się w Galerii Słupsk.

–„Zajęcia wpływają na zwiększenie mobilności w stawach, rozciągnięcie i poprawę elastyczności mięśni, więzadeł i ścięgien. Ich systematyczność wpływa na poprawę koordynacji ruchowej. Z założenia, ćwiczenia będą prowadzone w spokojnym tempie” – informuje p.o. Dyrektora, Agnieszka Klimczak.

Widać duże zapotrzebowanie na tego typu zajęcia, dlatego też Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił reaktywować jeden ze swoich wcześniejszych pomysłów. W ubiegłym roku w zajęciach uczestniczyło ponad dwadzieścia pań.

Zajęcia potrwają do 17 maja 2017 r.. Cena udziału w zajęciach nie ulega zmianie. Jednorazowe wejście kosztować będzie 6 zł, a karnet – 20 zł.

PODZIEL SIĘ
SOSIR
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku