Fot. UM

0808Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydent Miasta Słupska w miesiącu lipcu i sierpniu będzie spotykała się z mieszkankami i mieszkańcami Słupska.

Nieruchomości

Zachęcamy do uczestnictwa w tych wydarzeniach i do dyskusji, zarówno nt. gospodarowania odpadami, metod naliczania opłat za śmieci jak i o sprawach bieżących – tych, na które słupski samorząd, Państwa zdaniem, powinien zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

W najbliższym czasie zapraszamy na 2 kolejne spotkania z Panią Prezydent, które odbędą się:
– 9 lipca br. o 18.00 w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1,
– 10 lipca br. o 18.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Słupsku przy ul. Hubalczyków 7

Do tej pory odbyły się już dwa otwarte spotkania, jedno w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej, a drugie (wczoraj) w Szkole Podstawowej nr 4 w Słupsku.

Rozmawiano o sprawach, które najbardziej interesują mieszkańców w kontekście gospodarowania odpadami. Słupszczanie zgłaszali swoje uwagi, zastrzeżenia, wskazywali na obszary, które funkcjonują dobrze, a które wymagają poprawy.

Pani Prezydent wspólnie z Panią Justyną Margralczyk Zastępcą Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przedstawiły proponowane metody naliczania opłat za śmieci (metody to katalog zamknięty, dostępne sposoby określa ustawa-nie samorząd).

Spotkanie w SP 4; fot. UM

PODZIEL SIĘ