Słupski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Żywa Kultura zaprasza na koncert pn. „Słupskie Dinozaury”, który odbędzie się 8 grudnia o 18.00.

Nieruchomości

Wydarzenie jest Benefisem Andrzeja Guzińskiego  – znanego muzyka, instruktora od 1975 roku  związanego z słupskimi instytucjami kultury. Andrzej Guziński jest absolwentem studiów pedagogicznych na kierunku wychowanie muzyczne, ukończył także studia podyplomowe na kierunku muzykoterapia z profilaktyką stresu. W Słupskim Ośrodku Kultury prowadzi Studio Piosenki SOK, próby zespołów, organizuje koncerty z cyklu Otwartą Scena. Ponadto organizuje: kursy gitarowe, naukę gry na gitarze basowej oraz saksofonie.
Działalność muzyczną rozpoczął w latach siedemdziesiątych. W tym czasie występował w : 74 Grupie Biednych, Skalpelach, ST43, Zielonych Oczach Braci Wright, z którymi brał udział w licznych festiwalach i koncertach w całej Polsce (m.in. Festiwal Awangardy Beatowej w Kaliszu).

Na benefisie Andrzeja Guzińskiego zagrają: Old Boy Boogie; Magmen; Button Band; Zielone Oczy Braci Wright; Zero; No Co Puka; Nokaut; Saqva Blues Band; Resekcja; Remont
Wydarzenie realizowane przez Stowarzyszenie Żywa Kultura i Słupski Ośrodek Kultury w ramach projektu „Słupskie Dinozaury” dofinansowane zostało ze środków Miasta Słupska.Bezpłatne zaproszenia rezerwować można pod nr tel. (59) 848 15 93 lub poprzez e-mail do k.staskiewicz@sok.slupsk.pl.

PODZIEL SIĘ