Czy czarownice są wśród nas? Jeśli przyjąć, że czarownicami stawały się kobiety mądre, doświadczone, niezależne, odważne i takie, które żyły tak, jak chciały, to niewątpliwie i dziś jest ich sporo!

Nieruchomości

Ideą zorganizowania kolejnego Zlotu Słupskich Czarownic jest stworzenie atrakcyjnej przestrzeni dyskusyjnej i rozrywkowej dla wszystkich wyjątkowych mieszkanek naszego miasta i mężczyzn wspierających słupskie kobiety. Impreza ta odbędzie się po raz kolejny pod Basztą Czarownic na Bulwarze Popiełuszki w godzinach wieczornych w aranżacji nawiązującej do sabatu czarownic. Oprawa artystyczna wydarzenia zawierać będzie elementy plecenia wianków, stoisko wróżbiarskie, konkurs na najlepsze przebranie, malowanie twarzy przez profesjonalną wizażystę, palenie ziół czy warzenie w kociołku magicznych mikstur.

Ważnym elementem eventu będzie krąg dyskusyjny wokół ogniska połączony z paleniem na stosie spisanych na kartce negatywnych spostrzeżeń na temat lokalnej przestrzeni. Animatorzy będą zachęcać również do wspólnego tańca wokół ogniska. Wszystkim uczestnikom zlotu będą rozdawane zaczarowane jabłka, a bajarz będzie zabawiał zebraną publiczność opowieściami nawiązującymi do klimatu imprezy. Będą również organizowane zabawy dla dzieci, które przyjdą z rodzicami na event. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie sesja zdjęciowa czarownic z proszkami Holi oraz Widowisko plenerowe żywioły i Fire Show.

Impreza zaplanowana została na 26 sierpnia 2017 – start pod Baszty Czarownic o 18.00. Zapraszamy w imieniu Fundacji Indygo.

PODZIEL SIĘ