Od poniedziałku 13 lipca, w Słupsku ruszają zajęcia Akademii Młodego Zapaśnika. To już trzecia edycja projektu realizowana w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego.
Uczestnicy brać będą udział w zajęciach gimnastycznych z elementami zapasów. W tym roku, także ze względu na zagrożenia po pandemii Covid-19, zajęcia odbywać się będą regularnie już w wakacje od 13 lipca do 20 grudnia. Projekt prowadzony będzie w Kuźni Sportu w Galerii Podkowa przy ul. Starzyńskiego w Słupsku przez klub MMA Czarni.
Uczestnicy podzieleni będą na grupy, ze względu na wiek i stopnia zaawansowania, od 4 i 9 lat. Akademia nawiązuje do tradycji słupskich zapasów i istniejącego nad Słupią klubu Piast.
Zajęcia Akademii Młodego Zapaśnika są bezpłatne, prowadzone będą z poszanowaniem wszelkich obostrzeń ministerialnych uwzględniających przepisy o prowadzeniu treningów w dobie zagrożenia Covid-19. W sali są płyny dezynfekujące, maty są przecierane specjalnymi środkami – w ten sposób trenerzy minimalizują ryzyko zakażenia coronavirusem. Zapraszamy.
Zapisy i kontakt: Lech Szcześniak – 515-360-499.

PODZIEL SIĘ