Fot. Pixabay

Od 7 do 28 listopada 2018 odbywają się konsultacje społeczne projektu „Planu adaptacji do zmian klimatu dla miasta Słupska” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Nieruchomości

Już dzisiaj zapraszamy Państwa do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 19 listopada 2018 o 16.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku.

Dodatkowo, każdy z Państwa może przyjść na dyżury konsultacyjne, które odbędą się 20 i 22 listopada 2018 od 14.00 do 15.30 w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (pok. 225).

Przez cały czas trwania konsultacji można zgłaszać uwagi do projektu „Planu adaptacji do zmian klimatu dla miasta Słupska” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Zarządzenie, materiały podlegające konsultacjom oraz formularz uwag dostępne są już w BIPie link (kliknij).

Zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach. Jest to istotny temat, który dotyczy każdego z nas i ważne, żebyśmy wspólnie wypracowali najlepsze rozwiązania oraz szczerzyli świadomość mieszkańców odnośnie tego zagadnienia.

PODZIEL SIĘ