Od 20 do 23 października 2017 na obiektach sportowych klubu „Zawisza Bydgoszcz” trwały Mistrzostwa Polski osób niewidomych i słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w trzech postawach.

Nieruchomości

Integracyjny Klub Sportowy „Zryw” na tych zawodach reprezentowało troje zawodników – Agnieszka Król-Jaśkiewicz, Robert Nawrocki i Andrzej Jaskólski. Zawodnicy i zawodniczka słupskiego klub uplasowali się na dobrych pozycjach. Robert Nawrocki  zajął czwarte miejsce w kategorii B1 (osoby niewidome i słabowidzące), Agnieszka Król Jaśkiewicz była 7., natomiast Andrzej Jaskólski zajął 14 miejsce. Trenerką i opiekunką słupskiej drużyny jest Mirosława Sagun-Lewandowska.
Gratulujemy dobrego występu na Mistrzostwach Polski i czekamy na przyszłe sukcesy! Tradycyjnie zachęcamy do śledzenia wydarzeń sportowych na stronie Integracyjnego Klubu Sportowego „Zryw” (link).