Miło nam poinformować, iż Prezydent Miasta Słupska Robert Biedroń objął Honorowym Patronatem wydarzenie organizowane przez firmę Ceneo.pl pn. „Rekordowa Miska 2017”.
Rekordowa Miska to akcja charytatywnej zbiórki karmy dla bezdomnych psów ze schronisk w kilku miastach Polski. Wydarzenie to połączone jest z biciem rekordu Guinnessa  w ilości zebranej karmy. Jest to druga edycja Rekordowej Miski, która w ubiegłym roku, dzięki bardzo dużemu zainteresowaniu, zakończyła się pobiciem Rekordu Guinnessa.
Co zrobić aby pomóc?
Wystarczy pobrać aplikację Ceneo.pl, kliknąć w zamieszczony w niej obrazek z psiakiem, a następnie w przycisk nakarm psiaka. Za każde unikalne kliknięcie firma Ceneo przekazuje jedną miskę tj. 300 g karmy. Akcja startuje dokładnie 11.08.2017 roku. Zbiórka potrwa 30 dni i zakończy się 09.09.2017 roku. Finał akcji został zaplanowany na 17.09.2018 roku we Wrocławiu, wówczas odbędzie się ważenie całej zebranej karmy w celu ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa.

Nieruchomości

Szczegóły na stronie:
https://www.ceneo.pl/lp/rekordowa-miska-2017
rekordowamiska.pl.

Gdy masz już aplikację Ceneo, a chcesz pomagać dalej szukaj misek ukrytych na produktach w aplikacji mobilnej, czy też poprzez zakup charytatywnej miski z puli punktów uzbieranych w Klubie Łowców Nagród Ceneo.pl.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Słupska do udziału w akcji, a tym samym do pomocy zwierzakom ze słupskiego Schroniska dla Zwierząt.

Na obrazku znajdują się psy oraz napis Dziękujemy

PODZIEL SIĘ