Miło nam poinformować, iż Prezydent Robert Biedroń objął Honorowym Patronatem wydarzenie organizowane przez firmę Ceneo.pl pn. „Rekordowa Miska 2017”.
Rekordowa Miska to charytatywna zbiórka karmy dla bezdomnych psów ze schronisk w kilku miastach Polski. Wydarzenie to połączone jest z biciem rekordu Guinnessa w ilości zebranej karmy. Jest to druga edycja akcji – w ubiegłym roku, dzięki bardzo dużemu zainteresowaniu, zakończyła się pobiciem Rekordu Guinnessa.
Co zrobić aby pomóc?
Wystarczy pobrać aplikację Ceneo.pl, kliknąć w zamieszczony w niej obrazek z psiakiem, a następnie w przycisk „Nakarm psiaka”. Za każde unikalne kliknięcie firma Ceneo przekazuje jedną miskę (tj. 300 g karmy) dla zwierzaków ze schroniska. Akcja trwa od 11.08.2017 do 09.09.2017 roku. Finał akcji został zaplanowany natomiast na 17.09.2018 roku i odbędzie się we Wrocławiu – wtedy również ważona będzie zebrana karmy w celu ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa.

Nieruchomości

Szczegóły na stronie:
https://www.ceneo.pl/lp/rekordowa-miska-2017
rekordowamiska.pl

Gdy masz już aplikację Ceneo, a chcesz pomagać dalej, szukaj misek ukrytych na produktach w aplikacji mobilnej, czy kupuj charytatywne miski z puli punktów uzbieranych w Klubie Łowców Nagród Ceneo.pl.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i wszystkie mieszkanki Słupska do udziału w akcji i tym samym do pomocy zwierzakom ze słupskiego Schroniska dla Zwierząt.

Na obrazku znajdują się psy oraz napis Dziękujemy

PODZIEL SIĘ