Przewodnik
Przewodnik

Przekazujemy Wam absolutnie wyjątkową publikację, stworzoną wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin towarzyszących światowi sportu. Dedykowana jest młodym ludziom, którzy myślą o sporcie na poważnie i chcą zdobywać najwyższe trofea.

Nieruchomości

Pieniądze, np. w formie stypendiów takich jak przyznawane przez nasz Fundusz, są ważnym elementem rozwoju sportowego. Jednak równie ważne dla sportowca jest otoczenie się ludźmi, którzy będą go fachowo wspierać w codziennej pracy i pomogą wejść w świat sportu zawodowego. Bez wiedzy i doświadczenia fachowców bardzo trudno zdobywać sportowe laury, szczególnie na tym najwyższym poziomie rywalizacji.

Nasz Fundusz nie jest w stanie przyznać stypendiów wszystkim utalentowanym młodym sportowcom. Postanowiliśmy jednak wesprzeć młodych, ambitnych w inny sposób. Przy wsparciu ekspertów różnych dziedzin stworzyliśmy ,,Przewodnik dla młodych sportowców’’. Publikacja ta została stworzona z myślą o młodych ludziach, wchodzących w świat zawodowego sportu. Zawiera ona wskazówki fizjoterapeuty, psychologa sportowego, dietetyka, menadżera sportowego oraz wskazówki jak i po co budować swój sportowy wizerunek w mediach.

Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w publikacji wskazówkom, droga młodych sportowców będzie możliwie jak najprostsza.

Przewodnik znajduje się w linku poniżej:

http://www.fundusznataliipartyki.pl/wp-content/uploads/2016/11/Przewodnik-dla-m%C5%82odych-sportowc%C3%B3w.pdf

PODZIEL SIĘ
SOSIR
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku