Noc. Miasto. Ona i On, zagubieni w nocy, spotykają się na przystanku w oczekiwaniu na nocny autobus. Próbują nawiązać rozmowę, jednak wychodzi im zaledwie kaleki dialog. Fascynują się sobą – nawet zakochują. Czy to spotkanie będzie początkiem wielkiej miłości?

Nieruchomości

„Nocny Autobus” Michała Walczaka, jednego z najpopularniejszym polskich dramatopisarzy, jest zabawnym, poetyckim dramatem opowiadającym o miłości i samotności ludzi zagubionych w wielkim mieście.

Premiera spektaklu:
8 września 2017  godz. 18:00, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku.

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku wraz z Zarządem Infrastruktury Miejskiej i MZK Słupsk ramię w ramię działają na polu komunikacji kulturalnej! W związku z premierą przedstawienia „Nocny autobus” Michała Walczaka w reżyserii Tomka Kaczorowskiego na miejskich przystankach oraz tablicach elektronicznych pojawiły się informacje o nowej linii autobusowej. „Nocny autobus” odjeżdża 8 i 9 września z małej sceny przy Jana Pawła II 3.

Kolejna wspólna akcja to Dzień Kulturalnego pasażera. 17 września w wybranych autobusach komunikacji miejskiej będą mogli Państwo zobaczyć naszych aktorów prezentujących krótkie formy teatralne, śpiewających piosenki i zachęcających pasażerów do interakcji. Jedziemy z kulturą!

 

PODZIEL SIĘ