Mimo pandemii Covid-19 i odwoływania większości masowych imprez, Centrum Handlowe Jantar nie rezygnuje z organizacji Półmaratonu „Biegiem Do Jantara”. Impreza, przez ostatnie trzy lata organizowana w Słupsku, już na trwałe zaistniała w świadomości słupszczan. Dlatego CH Jantar nie chciał podejmować decyzji o rezygnacji ze zmagań na dystansie 21 kilometrów i 97 metrów. W tym roku, wyjątkowo, półmaraton przyjmie więc inną formę. Internetową, ale równie atrakcyjną.
W dniach 14-31 sierpnia pod hasłem „Słupsk biega! Osobno, ale razem!” przeprowadzone będą działania w Social Mediach promujące bieganie oraz aktywny tryb życia. Chętni będą biegać indywidualnie, ale na swoim facebooku za pośrednictwem aplikacji Endomondo będą mogli pokazywać pokonany dystans i oznaczać przy tym hasztagi: #BiegiemDoJantara #SłupskBiega #OsobnoAleRazem. Za przebiegnięcie dystansu 21 km – CH Jantar funduje nagrodę: kartę podarunkową o wartości 50 zł, za przebiegnięcie dystansu 10 km – kartę podarunkową o wartości 30 zł.
Ilość nagród jest ograniczona. Czas trwania akcji – 2 tygodnie.
Ci, którzy nie korzystają na co dzień z Social Mediów mogą dokumentować przebiegnięty dystans na stronie Domtel Sport Timing.
Każdy z uczestników po przebiegnięciu dystansu, doda swój wynik na specjalnym formularzu gdzie wpisze czas, doda zdjęcie/screen przebiegniętego dystansu, opisze jak wyglądał pomiar i doda adres do wysyłki ewentualnych gadżetów za wzięcie udziału w biegu. Więcej szczegółów już w sierpniu, przed rozpoczęciem akcji.
Patronat nad biegiem objęła Krystyna Danilecka- Wojewódzka, prezydent miasta Słupska.
Fot. zsa.slupsk.pl

PODZIEL SIĘ