image description

Drogie Mieszkanki! Drodzy Mieszkańcy!

Nieruchomości

Z okazji obchodów 30. rocznicy odrodzenia polskiej samorządności chcemy Waszymi oczami pokazać, jak nasze miasto zmieniło się od 1990 roku.

Macie jakieś stare fotografie wykonane przez Was, Waszych rodziców czy dziadków? Chcecie pokazać, jak wyglądało Wasze ulubione miejsce w mieście w latach 90. a jak wygląda teraz w 2020 roku?

Zachęcamy do poszperania w szafkach, do przejrzenia starych albumów, do zaangażowania rodziny i stworzenia wspaniałej galerii z okazji okrągłej rocznicy istnienia naszego samorządu!

Aby dołączyć do akcji należy dostarczyć do Wydziału Współpracy i Promocji min. dwa zdjęcia porównawcze (jedno z lat 90., drugie z 2020 roku) – można to zrobić w formie elektronicznej wysyłając je na adres wip@um.slupsk.pl lub w formie papierowej dostarczając do ratusza przy pl. Zwycięstwa 3 do pokoju nr 17w terminie do 10 lipca br.

W obu przypadkach zdjęcie powinno być opatrzone danymi osoby, która je wykonała oraz załączone oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych (do pobrania poniżej).

Oświadczenie – RODO (do pobrania)

PODZIEL SIĘ