Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu „Pokaż swoje zielone okno, balkon lub ogródek podwórkowy”.

Nieruchomości

Konkurs, mający formę akcji aktywizującej mieszkańców obszaru rewitalizacji do działań o charakterze społecznym, trwał do 2 października br. Akcja jest również formą podziękowania mieszkańcom za upiększanie swojego otoczenia, a tym samym dbanie o wygląd naszego miasta.

Każdy zadbany zakątek przestrzeni miejskiej wpływa na ogólny obraz całego miasta. Ukwiecony balkon czy parapet okna, uporządkowany ogródek czy rabata cieszą oko przechodniów i dają radość nie tylko właścicielowi. Sprawiają, że miejska przestrzeń jest atrakcyjna. Każda taka inicjatywa jest dla nas cenna. Osoby, które zgłosiły swój zielony zakątek zostaną nagrodzone upominkami w postaci roślin doniczkowych i sadzonek. 

     

Pani Prezydent Krystyny Danilecka-Wojewódzka pragnie osobiście spotkać się z Mieszkańcami, którzy wzięli udział w konkursie.  Zapraszamy w środę 9 października br. o godz. 15.00 do słupskiego ratusza (sala 110, I. piętro).

Inicjatywa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014-2020 w ramach projektu pn. „Opracowanie modelu rewitalizacji społecznej, gospodarczej, przestrzennej i środowiskowej obszarów śródmiejskich na przykładzie Miasta Słupska.