Fot. Pixabay

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w konsultacjach społecznych dot. ustalenia opłat preferencyjnych za korzystanie z kortów tenisowych na Stadionie 650-lecia w Słupsku.
Chcemy poznać opinie mieszkanek i mieszkańców Słupska w tym temacie. Konsultacje potrwają od 12 marca br. do 8 kwietnia br.

Nieruchomości

Konsultacje zostaną przeprowadzone w następujących formach:- możliwości zgłaszania uwag do zaproponowanych opłat. Można to zrobić elektronicznie, wysyłając wypełniony formularz na adres sosir@sosir.slupsk.pl lub osobiście dostarczając wydrukowany i wypełniony formularz na adres Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku przy ul. Szczecińskiej 99 do pokoju nr 4.
– zorganizowanego w biurze kierownika obiektu na Stadionie 650-lecia w Słupsku  spotkania konsultacyjnego dla wszystkich mieszkańców, na które w imieniu organizatora już dzisiaj zapraszamy i zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia br. o 16.00.
– udostępnienia zarządzenia ws.konsultacji wraz z załącznikami w wersji papierowej w Słupskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Szczecińskiej 99 oraz w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Słupsku i na stronie www.slupsk.pl .

Zarządzenie w przedmiotowej sprawie, proponowane opłaty oraz formularz, na którym można zgłaszać swoje uwagi dostępne są do pobrania poniżej:
Zarządzenie wraz z propozycją opłat
Formularz uwag
Formularz uwag – wersja edytowalna
Klauzula informacyjna

 

 

PODZIEL SIĘ