Pierwszy dzień wiosny był w Słupsku wyjątkowy – w Zespole Szkół Technicznych biliśmy rekord Polski w wyklejaniu największej politycznej mapy świata o wymiarach 4,7×6,5 metra a dzieciaki z gimnazjum nr 5 stworzyły na ulicy Wojska Polskiego najdłuższy stół ze zdrową żywnością. 

Nieruchomości

Słupski „Drzewniak” postanowił pobić rekord Polski w wyklejanej mapie świata, do czego zaprosił uczniów słupskich szkół, nauczycieli oraz mieszkańców miasta. Bicie rekordu nie było jedyna atrakcją pierwszego dnia wiosny w ZST – przybyła do szkoły młodzież mogła zobaczyć również Szkolne Studio Telewizyjne, wykonać zdjęcie w profesjonalnym atelier fotograficznym, poznać tajniki drukarek 3D, wziąć udział w lekcji informatyki z wykorzystaniem iPadów Apple, odwiedzić pracownie plastyczne, technologii drewna i stylizacji odzieży i reklamy.

Uczniowie oraz nauczyciele z Gimnazjum nr 5 przygotowali natomiast wielkie owocowo–warzywne przyjęcie dla mieszkańców Słupska – gimnazjalny happening okazał się niezwykle kolorowym i bardzo ciepło przyjętym przez słupszczan wydarzeniem. Aleja Wojska Polskiego stała się swego rodzaju restauracją ze zdrową żywnością, w której za darmo mogli stołować się przechodzący mieszkańcy miasta.

PODZIEL SIĘ