Nauka pływania
Nauka pływania

Podobnie jak w roku ubiegłym pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będzie można nauczyć się pływać lub udoskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie sportowej. Oprócz tego oferta SOSiR-u wzbogacona zostanie o zajęcia dla rodziców z niemowlakami oraz zajęcia dla Seniorów.

Nieruchomości

Zajęcia w wodzie to jeden z najzdrowszych rodzajów aktywności fizycznej dla niemowląt. Poza świetną zabawą to idealny sposób na doskonalenie koordynacji ruchowej, a także wspomaganie stymulacji rozwoju intelektualnego dziecka, dające kolejne doświadczenie w poznawaniu i odkrywaniu świata – informuje dyr. SOSiR, Agnieszka Klimczak.

Zajęcia prowadzone będą na małej niecce, grupa liczyć będzie kilka osób tak, aby każdy czuł się komfortowo. Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji stawia także na prozdrowotną rekreację ruchową, chce tym samym zachęcić seniorów do aktywnego spędzania czasu wolnego w wodzie.

Gimnastyka w wodzie wpływa na:

  • poprawę ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej,
  • usprawnia koordynację ruchów poprzez  zwiększenie ruchomość stawów obwodowych i kręgosłupa,
  • poprawę wydolności organizmu,
  • zwiększa wytrzymałość na wysiłek,
  • wzmocnienie i usprawnienie poszczególnych grup mięśniowych
  • minimalizuje ból poprzez zmniejszenie tarcia i rozciągnięcie – niemożliwe w warunkach lądowych.

Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 535-775-939 oraz 603-946-525. Prowadzone będą także zajęcia w ramach indywidualnych oraz grupowych nauk pływania dla dzieci i dorosłych.

Nauka pływania
Nauka pływania
PODZIEL SIĘ
SOSIR
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku