na zdjęciu widać pizzę z brokułami, papryką, pimidorami oraz ogórkami
www.pixabay.com

Lubisz pizzę, chciałbyś spróbować coś nowego, ale nie chce Ci się „skakać” po różnych stronach internetowych? Zajrzyj na portal www.pizzaslupsk.info!

Nieruchomości

Serwis www.pizzaslupsk.info to nowy oryginalny informator lokalnej gastronomii, którego głównym celem jest dostarczanie zarówno mieszkańcom i mieszkankom Słupska, jak i turystom informacji o pizzeriach działających na terenie miasta. Każdy smakosz szukający dla siebie odpowiedniej pizzy, znajdzie w nim szczegółowe informacje o aktualnej ofercie punktów gastronomicznych, godzinach otwarcia czy warunkach dowozu do domu. Użytkownicy serwisu mogą również głosować na swój ulubiony lokal, by w ten sposób zwrócić uwagę innych na – ich zdaniem – najsmaczniejszą i godną polecenia pizzerię.

Informator www.pizzaslupsk.info powstał na podbudowie chęci pielęgnowania przez autora wieloletniej słupskiej tradycji, która sięga do połowy lat 70 ubiegłego stulecia. Właśnie wtedy otworzono w Słupsku pierwszą w Polsce pizzerię, co natychmiast przyniosło miastu wielki rozgłos i sławę na cały kraj.

PODZIEL SIĘ