OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Witold Kołodziejczyk otrzymał dzisiaj od prezydenta Roberta Biedronia nagrodę I stopnia w uznaniu za podejmowane inicjatywy na rzecz rozwoju słupskiej oświaty. Gratulujemy!

Nieruchomości

Witold Kołodziejczyk jest założycielem Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego Collegium Futurum w Słupsku, które w swojej pracy wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne i zasoby edukacyjne w sieci. Obecnie realizuje we współpracy z wieloma samorządami projekt „Edukacja Nowego Wymiaru”. Posiada również doświadczenie związane z tworzeniem podręczników i materiałów multimedialnych oraz publikacji z zakresu nowoczesnego nauczania. Jest autorem wielu pozycji promujących innowacje w zarządzaniu oświatą. Od roku 2007, jako redaktor naczelny miesięcznika „Edukacja i Dialog”, przygotowuje regularnie autorskie felietony i materiały publicystyczne dotyczące edukacji.

Witold Kołodziejczyk  aktywnie współpracuje w Słupsku ze szkołami w ramach prowadzonej działalności wspomagającej edukację „EDULAB” – stworzył koncepcję nowego modelu funkcjonowania szkoły, dla której opracował program „Edukacja Nowej Generacji”.

PODZIEL SIĘ