"NIEĆPA 2016"

6 października 2017 r. odbyła się 11. edycja ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „NIEĆPA”. Gwiazdą wieczoru była Margaret.

Nieruchomości

„NIEĆPA”, to ogólnopolska kampania profilaktyczna, której celem jest zwrócenie uwagi i uczulenie społeczeństwa na problemy związane z zażywaniem środków psychoaktywnych (narkotyków, dopalaczy, alkoholu). Każdego roku w kampanii uczestniczą gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które swoją obecnością podkreślają wagę tego przedsięwzięcia. Organizatorem jest Pomorska Agencja Imprez Artystycznych „PAJA” oraz Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii.

Podczas imprezy pracownicy Urzędu Miejskiego w Słupsku, Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Słupsku oraz Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii I/O w Słupsku przygotowali stoiska z publikacjami dotyczącymi przeciwdziałania uzależnieniom, przy których dyżury pełnili eksperci z zakresu profilaktyki uzależnień.

Słupskie koncerty NIEĆPY co roku cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy zawsze pełna, ponad dwutysięczna widownia.

Zdjęcia wykonała Wiktoria Bicimirska.

PODZIEL SIĘ