Grafika przedstawiająca książkę
projekt graficzny: Freepik

Słupskie Stowarzyszenie „Amazonka”, które od września 2017 roku prowadzi punkt informacyjny dla imigrantek i imigrantów „Port”, rozpoczyna rekrutację na bezpłatne kursy języka polskiego dla imigrantek i imigrantów. Zapisy w biurze „Portu” w każdy poniedziałek w godzinach 15.00-17.00. Punkt działa w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ulicy Niedziałkowskiego 6.

Nieruchomości

Zachęcamy do upowszechniania tej informacji wśród imigrantek i imigrantów. Zadbajmy wspólnie o integrację i jakość życia w naszej społeczności lokalnej! Dzięki kursom języka polskiego imigrantki i imigranci mogą aktywniej uczestniczyć w życiu miasta, przez co spada ryzyko marginalizacji społecznej i problemów z nią związanych.

Dodatkowo znajomość języka i możliwość uzyskania i informacji w punkcie „Port” zwiększają szansę na egzekwowanie podstawowych praw, w tym praw człowieka i praw pracowniczych. Wiąże się to bezpośrednio z jakością lokalnego rynku pracy, gdzie prawa wszystkich pracownic i pracowników powinny być egzekwowane i chronione. Dlatego zachęcamy do jak najszerszego informowania o działalności „Portu”!

Grafika: Nagłówek - SŁUPSK - MIASTO OTWARTE i tłumaczenie w języku rosyjskim: Слупск - ОТКРЫТЫЙ ГОРОД. Poniżej dwie kolumny tekstu, lewa w języku polskim: Mieszkasz w Słupsku? Chcesz pracować legalnie i mówić po polsku? BEZPŁATNA POMOC DLA CUDZOZIEMCÓW Zapraszamy w każdy poniedziałek 15.00-17.00. Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej ul. Niedziałkowskiego 6 Słupsk. Prawa kolumna w języku rosyjskim: Вы живете в Слупске? Вы хотите работать легально и говорить по-польски? БЕСПЛАТНАЯ ПОМОЩЬ ИНОСТРАНЦАМ Приглашаем в каждый понедельник 15:00-17:00 Слупский центр неправительственных организаций и социальной экономики Ул. Недъялковского 6 Слупск. Na dole napis: Zapraszamy do
Plakat punktu informacyjnego dla imigrantek i imigrantów „Port”

Informacja dla osób rosyjskojęzycznych o kursie języka polskiego

Бесплатные курсы польского языка для иностранцев: семестр (апрель-июнь 2018 г.). Регистрация  в офисе „Порта”(ul. Niedziałkowskiego 6 / ул. Недъялковского 6) каждый понедельник с 15.00 до17.00.

 

PODZIEL SIĘ