Już niedługo ferie zimowe w Słupsku. Ten wolny od nauki czas wcale nie musi być nudny. Co ciekawego w tym czasie można robić w Słupsku?
Instytucje kulturalne przygotowały mnóstwo atrakcyjnych zajęć. Zapraszamy !

Nieruchomości

Baza Kultury SOK przy ul. Braci Gierymskich 1. Każda z pracowni SOK-u przygotowała ofertę zajęć zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Kino, teatr, muzyka, plastyka, fotografia i wiele innych dziedzin – jest w czym wybierać 🙂

„RONDO na ferie!”
Ośrodek Teatralny RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a odsłoni kulisy pracy teatralnej. Na uczestników czekają zajęcia recytatorskie, podstawy gry aktorskiej, praca na scenie, animacje i zabawy typu impro, a także podstawy baletu dla najmłodszych.

Osoby onieśmielone blaskiem świateł scenicznych będą natomiast mogły – poprzez udział w warsztatach fotograficznych – stanąć po drugiej stronie obiektywu i uwiecznić ruch sceniczny w nieruchomym kadrze. Szczegóły dotyczące zajęć w OT Rondo znajdą Państwo na stronie (link – kliknij).

„Ferie w Bazie Kultury SOK”
Baza Kultury SOK przy ul. Braci Gierymskich 1 to przede wszystkim zajęcia muzyczne, gdzie coś dla siebie znajdą zarówno wokaliści, jak i instrumentaliści, niezależnie od poziomu zaawansowania. Coś dla siebie znajdą nawet perkusiści, którzy będą mogli podszkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem Mariana Szarmacha. Osoby preferujące prace plastyczno-manualne zapraszamy do Feryjnej Pracowni Zdobnictwa, w której będzie można stworzyć biżuterię, nakrycia głowy oraz inne ozdoby. Swoje podwoje otworzy również Pracownia Batiku. Szczegóły dotyczące zajęć w Bazie Kultury SOK znajdą Państwo na stronie (link-kliknij).
Emcek przy al. 3 Maja 22 zaprasza wszystkich miłośników kina, teatru i muzyki na „feriemcekowanie”. To cykl zajęć, w których każdy dzień tygodnia poświęcony jest innej dziedzinie sztuki. Szczegóły dotyczące zajęć w emceku znajdą Państwo na stronie (link – kliknij).

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku zaprasza na ferie zimowe pod hasłem: „Bezpiecznie słodko naukowo”. W siedzibie głównej przy ul. Grodzkiej i w Filiach bibliotecznym dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, projekcjach, spotkaniach, grach i zabawach. Szczegółowy harmonogram wydarzeń na stronie: http://www.biblioteka.slupsk.pl/warte-uwagi/1222-ferie-zimowe-2019-w-bibliotece.html

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku zaprasza codziennie na zajęcia feryjne
od 11 do 24 lutego 2019  od 12:00 do 14:00. Wstęp na jedno spotkanie 5 zł
Dzieci przychodzących indywidualnie nie obowiązują wcześniejsze zapisy.
Grupy zorganizowane przyjmowane są wyłącznie w innych terminach
po wcześniejszym ustaleniu terminu pod numerem telefonu: 59 842 40 81. Szczegółowy harmonogram znajduje się tutaj (link-kliknij).

Bałtycka Galerii Sztuki Współczesnej zaprasza na Ferie ze sztuką 2019 w Słupsku i Ustce. Ciekawe propozycje dla różnych grup wiekowych: warsztaty w pracowni fotograficzno – filmowej, warsztaty w pracowni rzeźby i ceramiki, warsztaty artystyczne dla dzieci 6-11 lat i 11- 15 lat. Szczegółowy harmonogram zajęć na stronie: http://edu.bgsw.pl/ferie-zimowe-2019/

 

PODZIEL SIĘ