Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Wiatraczek” serdecznie zaprasza rodziców, opiekunki i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami na kreatywne spotkanie grupy wsparcia, które odbędzie się 6 marca 2018 roku (wtorek) o 16.00.

Nieruchomości

Spotkanie będzie wyjątkową okazją do integracji i rozwinięcia kreatywnych skrzydeł. Na spotkaniu będą przygotowywane dekoracje świąteczne na kiermasz organizowany przez Stowarzyszenie, z którego dochód przeznaczony będzie na działania statutowe.

Tradycyjnie spotkanie odbędzie się w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej w Słupsku przy ulicy Niedziałkowskiego 6 na pierwszym piętrze (w budynku jest winda).

Jeżeli znasz rodziców lub opiekunki i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami, przekaż im wiadomość o grupie wsparcia! Spotkania grupy wsparcia odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca – ich głównym celem jest wymiana informacji i doświadczeń rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Grupa ma charakter otwarty, w każdym momencie można do niej dołączyć. Udział jest bezpłatny, a organizatorki czekają na wszystkie chętne osoby!

Zachęcamy też do odwiedzenia strony Stowarzyszenia „Wiatraczek” na Facebooku (link).

PODZIEL SIĘ