Zdjęcie: na bruku, który pokrywają żółte liście, stoi czerwony, trójkołowy rower z białym siatkowym koszykiem z tyłu.
Fot. Pixabay

W związku z planowaną rozbudową infrastruktury rowerowej na obszarze naszego miasta poprzez utworzenie nowych parkingów rowerowych, serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do włączenia się w realizację tej inwestycji i aktywny współudział w określeniu docelowej lokalizacji nowych stojaków rowerowych w Słupsku. Wasze uwagi i propozycje są bezcenne, ponieważ pozwolą zdefiniować potrzeby cyklistów i wyjść naprzeciw oczekiwaniom słupszczan w tym zakresie.

Nieruchomości

Konsultacje będą trwały od 29 stycznia do 18 lutego 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 5 lutego 2018r. o godz. 17.00 w Urzędzie Miejskim przy Placu Zwycięstwa 3 w Słupsku, w sali 211.

Jeśli jednak z różnych względów nie możecie wziąć udziału w spotkaniu konsultacyjnym – nic straconego! Swoje uwagi możecie zgłaszać do 18 lutego br. za pomocą formularza konsultacyjnego osobiście w Wydziale Polityki Transportowej UM w Słupsku lub mailowo wysyłając go na adres wpt@um.slupsk.pl.

Zarządzenie w tej sprawie oraz załączniki znajdziecie na http://bip.um.slupsk.pl/urzad_miejski/zarzadzenia_prezydenta/28418.html

Liczymy na Wasze zaangażowanie!

PODZIEL SIĘ