Fot. Pixabay

Zachęcamy do uczestnictwa w Konkursie organizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Słupsk w partnerstwie z Powiatem Słupskim, Gminą Miastem Ustka, Gminą Kobylnica, Gminą Słupsk, Miastem Słupsk, Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Słupskim Instytutem ds. Młodzieży.

Nieruchomości

Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy nt. zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, a także podjęcie działań ukierunkowanych na próbę zwiększenia frekwencji w nadchodzących wyborach, a także promocja kampanii tymrazemglosuje.eu

Konkurs trwa od 9 do 22 maja i jest skierowany jest do wszystkich szkół, na wszystkich poziomach kształcenia, które swoją siedzibę mają na terenie Miasta Słupska lub Powiatu Słupskiego.

Na czym polega Konkurs?
Na zorganizowaniu działania profrekwencyjnego (apolitycznego), który będzie zachęcał do uczestnictwa w wyborach do Parlamentu Europejskiego jak największą liczbę mieszkańców w regionie siedziby danej szkoły.
Działanie może mieć dowolną formę, np. festynu, akcji reklamowej, oplakatowaniu lokalu wyborczego, debaty z mieszkańcami, itd.

Główna nagroda w Konkursie to nagroda pieniężna w wysokości 3.000,00 zł da szkoły, która jako zwycięzca otrzyma tytuł  „Europejskiej Szkoły Roku 2019”.

Poniżej niezbędne dokumenty konkursowe:
Regulamin Konkursu
Załącznik Nr 1 – Karta Oceny
Załącznik Nr 2 – Sprawozdanie z realizacji

PODZIEL SIĘ