Zapraszamy osoby z nadwagą i otyłością, które potrzebują wsparcia specjalistów w redukcji masy ciała, do uczestnictwa w  kolejnej edycji spotkań w ramach Klubu Zdrowomocni.

Nieruchomości

Spotkania są bezpłatne i realizowane są w ramach Poradni Promocji Zdrowia realizowanej przez SPMZOZ w Słupsku, a finansowanej przez Miasto Słupsk. Klub Zdrowomocnych to cykl spotkań i wykładów, poświęconych prowadzeniu zdrowego trybu życia. Uczestnicy projektu są pod opieką specjalistów – dietetyka Magdaleny Tańskiej oraz doradcy żywieniowego Sylwii Laskowskiej.

Program obejmuje kilkumiesięczną pracę nad zmianą codziennych nawyków żywieniowych. Podczas spotkań, które będą odbywały się raz w miesiącu specjaliści dokonają pomiarów masy ciała, ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz zawartość wody w organizmie. W ten sposób sprawdzą nie tylko liczbę zredukowanych kilogramów, ale także ubytek tkanki tłuszczowej. Spotkania Klubu Zdrowomocni to przede wszystkim wymiana doświadczeń, to doskonała okazja do poznania innych osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia. Uczestnicy dzielą się swoimi sukcesami i trudnościami związanymi ze zmianą nawyków żywieniowych.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 października 2019 o 15.30 w Sali Szkoły Rodzenia w Przychodni Rejonowej przy ulicy Boh. Westerplatte 1 w Słupsku. Swój udział zgłaszać można pod numerem telefonu 59 844 76 16 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Poradni Promocji Zdrowia.

PODZIEL SIĘ