W piątek 12 stycznia o 19.00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara zaprasza na koncert karnawałowy” Let”s dance” pod dyrekcją  Bohdana Jarmołowicza. W programie utwory z brytyjskich i amerykańskich musicali oraz przeboje z repertuaru wykonawców muzyki pop. Wystąpią:

  • Kelly Greenhalgh – kompozytorka i aktorka z Londynu. Odkąd pamięta, muzyka była częścią jej życia. Uczyła się śpiewać, grać na fortepianie i na trąbce. Już wieku 14 lat występowała jako jazzowa wokalistka z Boston Youth Jazz Orchestra. Występowała w wielu ważnych dla muzyki miejscach Wielkiej Brytanii, takich jak Abbey Road Studios czy Royal Albert Hall. Wraz z Collaborative Orchestra wzięła także udział w brytyjskiej edycji popularnego, telewizyjnego show „Mam talent” dochodząc do półfinału.
  • Jack Feureisen – pochodzi z Nowego Jorku. Kiedy miał 15 lat, w 2008 roku przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Początkowo nie wiązał przyszłości z muzyką. Przełomem była nauka w średniej szkole Barry Comprehensive w Barry, w Walii, w której był wydział dramatyczny. Les Miserables, Jesus Christ Superstar, Evita i West Side Story to tylko niektóre spektakle, w których brał udział Jack. Występował także w Welsh National Opera. Ostatnio wygrał konkurs pn. Pride’s Got Talent. Jednym z ważniejszych wydarzeń w jego karierze był występ na Trafalgar Square przed 20 000 tysiącami słuchaczy.
młody wokalista na cescnie ubrany w karnawałowy odświętny frak trzyma w ręku mikrofon bezprzewodowy
Jack Feureisen
PODZIEL SIĘ