Zapraszamy na studia do Akademii Pomorskiej w Słupsku! Na kandydatów czeka aż 27 kierunków i ponad 100 różnych specjalności na studiach I, II i III stopnia!

Nieruchomości

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://rekrutacja.apsl.edu.pl/
Są w niej m.in. innowacyjne specjalności SOA (Słupskiego Ośrodka Akademickiego) – programowanie w robotyce i automatyce, programowanie aplikacji mobilnych i internetowych, odnawialne źródła energii, ekoenergetyka, fizjoterapia w medycynie uzdrowiskowej, rehabilitacja w opiece geriatrycznej, ale także w ofercie naszej są amerykanistyka, psychopedagogika, filologia polska z językiem obcym, rachunkowość, kosmetologia i wiele innych kierunków i specjalności.

Przy procedurze rekrutacji pomocą służą pracownicy całorocznego Punktu Rekrutacyjnego w Akademii Pomorskiej, którzy codziennie udzielają odpowiedzi na pytania przesyłane drogą elektroniczną i zadawane telefonicznie lub osobiście dotyczące rekrutacji na studia. Serdecznie zapraszamy do Akademii Pomorskiej!

Szczegóły na stronie http://rekrutacja.apsl.edu.pl/ lub w Punkcie Rekrutacyjnym ul. Boh. Westerplatte 64 I PIĘTRO tel.: 59 84 05 950.

PODZIEL SIĘ