Fot. Pixabay

W imieniu Samorządu Studenckiego Akademii Pomorskiej w Słupsku zapraszamy na duże wydarzenie kulturalno – rozrywkowe, które odbędzie się w ramach Dni Kultury Studenckiej – „Juwenalia Słupsk”.

Nieruchomości

Impreza każdego roku przyciąga wielu mieszkańców naszego miasta; jest to wyjątkowe wydarzenie, które gwarantuje doskonałą rozrywkę, dużo dobrej zabawy, pozytywnych emocji i ciekawych wrażeń.
Juwenalia 2019 odbędą się w dniach 15 – 17 maja br. na kampusie akademickim w Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22 A.

Studenckie święto rozpocznie kolorowa Parada Studencka, która przejdzie ulicami Słupska; w trakcie pochodu studenci odbiorą od władz miasta „Klucz do Bram Miasta” .

Przewidywane utrudnienia w ruchu drogowym i na Pl. Zwycięstwa związane są z Paradą Studencką oraz uroczystym odebraniem kluczy do Bram Miasta od władz Słupska.
Uroczysty przemarsz rozpoczyna się o 12.00, uczestnicy ruszają z ul. Westerplatte, dalej przejdą ul.Garncarską, Pobożnego, Armii Krajowej – przystanek pod Starostwem -odbiór kłódki i kontynuacja pochodu ul. Grodzką, Sienkiewicza, Anny Łajming, Tuwima aż do Pl. Zwycięstwa- tu przystanek pod ratuszem i odebranie klucza do bram miasta, bitwa na proszek holi; dalej ul. Deotymy, Jana Pawła II, przystanek koło Komendy Straży Pożarnej oraz przejście pod Basztę Czarownic, Spływ na Bele Czym; następnie uczestnicy skierują się na ul. Garncarską, Wiejską, Arciszewskiego i zakończą paradę na kampusie studenckim ok 16.00.

W programie 3 dni zaplanowano m.in.: śniadanie juwenaliowe, strefę chillout z poranną rozgrzewką w postaci fitnesu i zumby, zawody „Street Ball”, wystawę zdjęc, turniej gier planszowych, koncerty, m.in. Strachy na Lachy, DJ Hazel, DJ Matys

Szczegóły dot. koncertów (link).

PODZIEL SIĘ