Zdjęcie: słonecznik
Fot. Beata Pawlicka

Warsztat Terapii Zajęciowej „Diament”, funkcjonujący przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Słupsku, 14 grudnia 2017 obchodził jubileusz piętnastolecia. Wspólnie z uczestniczkami i uczestnikami, terapeutkami i terapeutami Warsztatu, rodzicami, opiekunkami i opiekunami oraz zaproszonymi gośćmi spotkaliśmy się w Pałacu Aureus, aby świętować jubileusz 15 lat niestrudzonej pracy.

Nieruchomości

List gratulacyjny od Prezydenta Miasta Słupska otrzymała Kierowniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej – Iwona Grota.

Zdjęcie: Przewodnicząca Koła PSONI w Słupsku przemawia, w tle lustro, w którym odbija się duży, kryształowy żyrandol oraz baner z napisem "15 lat minęło".
Fot. Arkadiusz Matowicz
Zdjęcie: Kierowniczka Warsztatu i terapeuta w kostiumie Tygryska z czapką i brodą Mikołaja wręczają upominki.
Fot. Arkadiusz Matowicz
Zdjęcie: grupowe zdjęcie uczestniczek i uczestników Warsztatu z upominkami.
Fot. Arkadiusz Matowicz

List gratulacyjny

Sz.P. Iwona Grota
KIEROWNICZKA
Warsztatu Terapii Zajęciowej  przy Stowarzyszeniu
na Rzecz Osób  z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Słupsku

Z okazji piętnastolecia działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Słupsku składam na Pani ręce serdeczne gratulacje dla kadry oraz wszystkich podopiecznych. Dziękuję pracownicom i pracownikom Warsztatu za piętnaście lat zaangażowania, wytężonej pracy i wielkiego serca, które wkładają w działania na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Dzięki wysiłkom kadry i podopiecznych Warsztat PSONI na stałe wpisał się w życie naszego miasta. Z jednej strony jest bezpieczną przystanią, w której osoby z niepełnosprawnościami mają szansę na rozwój i budowanie samodzielności, a z drugiej jest ważnym podmiotem lokalnego życia społeczno-kulturalnego. To dzięki działaniom Warsztatu w przestrzeni miasta słupszczanki i słupszczanie mają szansę zapoznać się ze sztuką tworzoną przez osoby z niepełnosprawnościami.

Szczególnie doceniam fakt, że dzięki projektom takim jak self-adwokatura osób z niepełnosprawnością intelektualną Warsztat przełamuje stereotypy i pozwala zaistnieć swoim podopiecznym jako aktywnym członkiniom i członkom lokalnej społeczności.

Wszystkim osobom związanym z Warsztatem Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Słupsku życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w kolejnych latach ważnej społecznie pracy.

Prezydent Miasta Słupska
Robert Biedroń

Zdjęcie: Przewodnicząca Koła PSONI w Słupsku oraz Kierowniczka Warsztatu "Diament" stoją i uśmiechają się, w tle baner z napisem "15 lat minęło".
Fot. Arkadiusz Matowicz
Zdjęcie: Na pierwszym planie tańczące osoby: jedna z nich przebrana jest za Tygryska, inne mają kapelusze w kształcie muchomorów na głowach, na drugim planie, dziewczyna w różowej sukience śpiewa, w dłoni trzyma mikrofon.
Fot. Arkadiusz Matowicz

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z jubileuszu na stronie Warsztatu Terapii Zajęciowej „Diament” na Facebooku (link).

 

PODZIEL SIĘ