Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE we współpracy z Urzędem Miasta zaprasza mieszkańców do wspólnego działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w swojej okolicy i zgłaszania miejsc wymagających doświetlenia na obszarze rewitalizacji (Podgrodzie, Śródmieście lub Stare Miasto) w ramach projektu „Jasna strona mocy”.

Nieruchomości

Już dziś mieszkańcy obszaru objętego rewitalizacją mogą wskazywać miejsca, które wymagają doświetlenia, np. bramy, podwórka. W ramach projektu będą wykonywane instalacje elektryczne oświetleniowe w miejscach wskazanych przez mieszkańców, które nie tylko wymagają doświetlenia, ale znacznie poprawią bezpieczeństwo w bezpośredniej okolicy.

Projekt realizowany będzie do 2020 roku.
Więcej informacji pod numerem tel. 59 723 51 20 lub e-mail inspiracje@inspiruj.org
Regulamin, pełny wykaz ulic wraz z wnioskami dostępny na stronie www.inspiruj.org

Zadanie jest częścią programu: Instrument elastyczności realizowanego przez Miasto Słupsk w ramach projektu pn. „Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja Obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Słupska.

PODZIEL SIĘ