Fot. Pixabay

Zapraszamy do uczestnictwa w I Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku. Celem prowadzonych działań jest popularyzacja piłki nożnej wśród mieszkańców Słupska oraz integracja lokalnych środowisk poprzez aktywność fizyczną, sportową.

Nieruchomości

Uczestnicy turnieju podzieleni będą na dwie kategorie wiekowe:
a) I kategoria: rocznik 2005-2007,
b) II kategoria: rocznik 2008 oraz młodsi,
z zastrzeżeniem, że zawodnik z młodszej kategorii wiekowej może uczestniczyć także w grupie starszych zawodników.

Termin i miejsce rozgrywek:
– zawody odbędą się na nowym boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej nr 6, ul. Stefana Starzyńskiego 6 w Słupsku (zbiórka uczestników od 9.30),
– 11 lipca (środa) obędą się rozgrywki w I kategorii wiekowej od 10.00 do 13.30,
– 22 sierpnia (środa) odbędą się rozgrywki w II kategorii wiekowej od 10.00 do 13.30.

Aby zgłosić się do turnieju należy wypełnić kartę drużyny (dostępna w linku „do pobrania” poniżej) i wysłać ją na adres mailowy: sp6slupsk@gmail.com , złożyć w sekretariacie szkoły lub przedłożyć przed turniejem u organizatora turnieju.

Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają „Zestaw Pierwszej Pomocy” oraz obecność osoby przeszkolonej w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszyscy zawodnicy, biorący udział w zawodach, otrzymają wodę i owoce.

Każda drużyna po zakończeniu turnieju otrzyma pamiątkowe dyplomy, a laureaci (miejsca I, II i III) okolicznościowe medale. Więcej informacji nt. punktacji, zasad rozgrywek oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo w Regulamin i Karta Zgłoszeniowa Drużyny (do pobrania).

Życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom!

PODZIEL SIĘ