Hip Hop w Teatrze to połączenie dwóch światów – Street Dance i Teatru Tańca. W festiwalu biorą udział tancerze z całej Polski, przedstawiając spektakle taneczne oceniane przez profesjonalne jury. Prezentacje rozpoczną się 9 listopada o 15.30.

Nieruchomości

Drugi dzień festiwalu – 10 listopada to pokazy wyróżnionych spektakli i gala finałowa z wręczeniem nagród – start o 15.30. W pierwszym i drugim dniu festiwalu będzie można zobaczyć również słupskich tancerzy z BALANCE DANCE STUDIO w dwóch spektaklach przygotowanych przez Marcina Bilendę.

Hip Hop w Teatrze jest skierowany do wszystkich tancerzy, którzy poruszają się w technikach street dance i chcieliby zaprezentować swoją twórczość w postaci spektaklu tanecznego na profesjonalnej scenie. Najważniejszym celem festiwalu jest danie możliwości wypowiedzi tym artystom. Kolejnym ważnym celem festiwalu jest zebranie w jednym miejscu ludzi myślących o tańcu podobnie, wymiana doświadczenia i pokazanie nowych możliwości, które zaistnieją po wprowadzeniu street dance na scenę teatru. Stworzenie przestrzeni dla tego typu działań jest bardzo ważne – ludzie przyjeżdżający na nasz festiwal powinni wyjeżdżać od nas bardziej świadomi, a to musi zaowocować tym, o co wszyscy zabiegają czyli rozwojem i wyniesieniem street dance na kolejny – wyższy poziom

Informacje odnośnie biletów – tel. 607201462; email studio-balance@o2.pl 

PODZIEL SIĘ